Weather Flow 1.7.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Weather Flow to nic innego jak pogodynka w telefonie. Program jest dostępny w wersji testowej, która pozwala na korzystanie z niego przez 3 dni. Wersja pełna kosztuje 6,99zł. Cała aplikacja dostępna w kilku językach. Wraz z ostatnią aktualizacją, naszedł i język polski.

Jako pierwsza po włączeniu ukazuje się pogoda w miejscu, w którym użytkownik aktualnie się znajduje. Jeżeli będzie w innym mieście, to oczywiście aplikacja wyświetli pogodę na nową lokalizację. Można również samemu wybrać miasto lub miasta, dla których ma pojawiać się pogoda — wystarczy je dodać w ustawieniach. Tam również da się zmienić język programu, jednostkę temperatury, prędkości wiatru, format godziny i główny motyw wyświetlania pogody. Do wyboru są dwa motywy – metro i rich. Podczas korzystania z programu można swobodnie je zmieniać, przesuwając palcem z góry na dół.

Motyw metro to dobrze znany z Windows Phone Modern UI. Wszystko jest czytelne, na białym lub czarnym tle z czcionkami koloru motywu systemu. Na górze wyświetla się aktualna temperatura, obok niej animowana wizualizacja warunków pogodowych, a nad tym znajduje się krótki opis tego, co się dzieje za oknem. Poniżej są przedstawione temperatury na konkretne godziny i na następne dni. Sposób przedstawiania pogody jest podobny w motywie „rich”, tylko tu w tle jest animacja przedstawiająca pogodę za oknem.

Oprócz podstawowych opcji, można także zmienić wygląd aktywnego kafelka. Do wyboru są również dwa motywy — metro i rich — które wyglądają tak, jak zostały opisane wcześniej. Autor aplikacji pozwolił na użycie wszystkich 3 rozmiarów kafelka.

Użytkownicy Windows Phone 8 mogą ustawić wyświetlanie pogody także na ekranie blokady. Aby to zrobić, w ustawieniach systemowych należy wybrać aplikację Weather Flow jako wyświetlaną na ekranie blokady. Program pozwala również na dostosowanie wyświetlanych informacji. Dotyczy to zdjęcia w tle (własne, z aplikacji lub z Binga) oraz wyświetlania informacji o pogodzie (aktualna pogoda z zapowiedzią na kolejne 12 godzin lub 5 dni).

Należy również wspomnieć, że Weather Flow korzysta z usług Weather Underground.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!