Weather Timeline Weather Timeline 12.3

Strona główna Android Wiadomości Pogoda
Pobierz program
lub zeskanuj:

Weather Timeline to aplikacja poświęcona prognozie pogody, dostępna tylko na urządzenia z Androidem. Wg Google to program, który może służyć jako wzorcowy, jeśli chodzi o wykorzystanie języka projektowania aplikacji Material Design.

Aplikacja jest płatna, ale kosztuje tylko ok. 3 zł, co jest skromną kwotą, gdy spojrzymy na jakość zaprojektowania programu oraz dostępne w nim funkcje. W programie możemy wybrać jednego z kilku dostępnych dostawców informacji o pogodzie: Forecast.io, Weather Underground, YR.no, OpenWeatherMap lub World Weather Online. Po wyborze dostawcy, możemy wyszukać miasto, dla którego prognoza pogody nas interesuje (rzecz jasna, dostępna jest opcja, aby prognoza wyświetlała się automatycznie dla lokalizacji, w której przebywamy).

Informacje o pogodzie są dostępne w rozpisce godzinowej, możemy też sprawdzić prognozę na kolejne dni i skorzystać z tzw. wehikułu czasu, który pozwoli przeanalizować pogodę nawet na kilkadziesiąt dni do przodu. Oczywiście w tym wypadku mówimy o bardzo wstępnej prognozie, która wcale nie musi się sprawdzić.

Weather Timeline pozwala też ustawić tzw. alerty pogodowe, np. o zbliżających się burzach, gwałtownym wietrze lub opadach deszczu. Za pomocą aplikacji możemy też skonfigurować wyświetlanie informacje o pogodzie w formie karty na smart zegarku z systemem Android Wear.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!