Weather Watcher 5.6.53

Strona główna Windows Dom Pogoda
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Stacja pogodowa na komputerze. Program łączy się z serwerem i pobiera aktualne dane meteorologiczne. Możemy sobie skonfigurować miejsce jakie nas interesuje - miasto. Na pewno większe polskie miasta program obsługuje. Próbowałem Wrocław i działa :-) Weather Watcher oferuje sporo możliwości konfiguracyjnych, co najważniejsze nie ma problemu z przełączaniem jednostek na bliższe nam stopnie Celsiusza itp... Ciekawym elementem jest podawanie przez program oprócz temperatury powietrza (i oczywiście innych danych) także temperatury "odczuwalnej".

Funkcje programu

Obecne warunki meteo w określonym miejscu:
-temperatura;
-temperatura odczuwalna;
-zachmurzenie;
-wilgotność;
-prędkość i kierunek wiatru;
-ciśnienie
-indeks UV
-punkt rosy (dew point) - jest to temperatura do której należy oziębić powietrze, aby stało się nasycone parą wodną, tzn. jest nasycone mniej więcej (-/+ 5 stopni) przy tej temperaturze można spodziewać się mgły oraz niskiego poziomu chmur. Na podstawie temperatury powietrza i punktu rosy można np. obliczyć wysokość podstawy chmur.

Pogoda na najbliższe godziny
Pogoda na najbliższe 10 dni
Szczegółowa prognoza na tydzień
Mapy satelitarne różnych rejonów świata, pod różnym kątem (opady, temp itp...)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!