Weather Watcher Live 7.2.242

Strona główna Windows Dom Pogoda
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Weather Watcher Live to całodobowa stacja pogodowa na komputerze.

Program łączy się z serwerem i pobiera aktualne dane meteorologiczne. Możemy sobie skonfigurować miejsce jakie nas interesuje - miasto. Na pewno większe polskie miasta program obsługuje. Weather Watcher oferuje sporo możliwości konfiguracyjnych, co najważniejsze nie ma problemu z przełączaniem jednostek na bliższe nam stopnie Celsiusza itp.

Ciekawym elementem jest podawanie przez program oprócz temperatury powietrza (i oczywiście innych danych) także temperatury "odczuwalnej".

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez okres 30 dni.
  • Podczas instalacji kreator proponuje użytkownikowi dodatkowe komponenty - pasek Ask Toolbar oraz zmianę domyślnej wyszukiwarki w przeglądarce na Ask. Odznaczenie pól przy tych opcjach pozwala uniknąć ich instalacji w systemie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!