WeatherMate WeatherMate 4.11

Strona główna Windows Dom Pogoda
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WeatherMate to niewielka i w pełni darmowa aplikacja, której zadaniem jest wyświetlanie informacji o pogodzie w lokalizacji wskazanej przez użytkownika.

Program umożliwia dodanie kilku różnych lokalizacji prezentowanych w osobnych zakładkach i pozwala na szybkie przełączanie się między nimi. Baza danych oferowana przez WeatherMate zawiera dziesiątki tysięcy miejsc z całego świata, więc nie powinno być problemu ze znalezieniem miast czy większych miejscowości. Co ciekawe, za sprawą tego narzędzia zostaniemy również powiadomieni o niekorzystnych warunkach atmosferycznych na danym obszarze.

WeatherMate domyślnie pojawia się na górze pulpitu, a okno programu automatycznie ukrywa się, gdy aktualnie z niego nie korzystamy. Ustawienia te jednak można dowolnie modyfikować za pomocą licznych opcji, dzięki którym zmienimy rozmiar i położenie głównego okna aplikacji, sposób wyświetlania informacji o pogodzie (podstawowe lub szczegółowe) i wiele innych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!