Weave News Reader Weave News Reader 8.6.7.3

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Weave News Reader, to jak sama nazwa wskazuje, dosyć rozbudowany klient kanałów RSS przeznaczony na platformę mobilną z systemem Windows Phone. Dzięki niemu użytkownik może w prosty i przyjemny sposób zapisać się do subskrybowania popularnych stron, a także przeglądać materiały w nich zawarte nawet gdy nie posiada dostępu do Internetu.

Po pierwszym uruchomieniu aplikacji użytkownik musi wybrać przynajmniej jedną kategorię zainteresowań. W ramach jego wyboru automatycznie jest zapisywany do synchronizacji aktualności z serwisów, które ich dotyczą. W każdej chwili może jednak zarządzać tak kategoriami, jak i witrynami jakie subskrybuje w ich ramach. Możliwe jest także wyszukiwanie kanałów po słowach kluczowych np. nazwach serwisów. Użytkownik może oznaczać wpisy jako przeczytane, przypinać je do ekranu głównego, a także zmieniać ustawienia czcionki – tak wielkość jak i jej grubość. Możliwe jest także blokowanie automatycznego obracania ekranu. Nie zabrakło oczywiście opcji dodawania do ulubionych, oraz udostępniania materiałów za pomocą przeglądarki, wiadomości SMS/email a także poprzez zintegrowane w ramach People Hub sieci społecznościowe. Co ciekawe, aplikacja pozwala na czytanie treści aktualności wykorzystując system głosowy Windows Phone.

Weave News Reader oferuje również możliwości dodawania na ekran główny animowanych kafelków. Zawierają one miniaturki obrazów znajdujących się w kanałach, których dotyczą i zmieniają się poprzez animację. Możliwe jest także ustawienie obrazów z subskrypcji jako tło ekranu blokady urządzenia. Aplikacja jest udostępniania bezpłatnie, niestety nie posiada interfejsu w języku polskim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!