Weaver WMS Lite Weaver WMS Lite 1.0.232.0

Strona główna Windows Firma Programy handlowe i magazynowe
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Weaver WMS (Warehouse Management System) jest programem magazynowym, dedykowanym dla firm posiadających średniej wielkości magazyn, którym chcą w sprawny sposób zarządzać.

Intuicyjny i przyjazny interfejs użytkownika powoduje, że program można zacząć używać od razu po zainstalowaniu. Cała konfiguracja odbywa się za pomocą kreatora, który prowadzi użytkownika za rękę. Program do magazynu Weaver WMS umożliwia wystawianie dokumentów magazynowych, ich edycję, przyjmowanie oraz wydawanie towaru na ich podstawie oraz zarządzanie nimi. Aplikacja umożliwia także wykonywanie inwentaryzacji produktów, które znajdują się w magazynach oraz ich archiwizację.

To co wyróżnia program Weaver WMS od innych programów to możliwość projektowania własnych magazynów.

Uwaga!

  • Program domyślnie instalowany jest w 30-dniowej wersji testowej. Aby aktywować bezpłatną edycję Lite należy na stronie producenta wygenerować plik z licencją, a następnie wczytać go po uruchomieniu aplikacji.
  • Edycja Lite pomimo, że jest bezpłatna posiada pewne ograniczenia względem wersji komercyjnej. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!