r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Web Browser for Android Wear

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Przeglądarki internetowe

Web Browser for Android Wear to przeglądarka internetowa na smartzegarki z systemem Android Wear. Aplikacja pozwala przeglądać internetowe treści, w tym strony zapisane w zakładkach użytkownika w Google Chrome.

Gdy zainstalujemy program na smartfonie, potrzebna będzie chwila cierpliwości. Wszystko dlatego, że instalacja na smartzegarku może potrwać nawet kilka minut. W tym czasie możemy wybrać kilka opcji konfiguracji, np. stworzyć skróty do ulubionych stron internetowych, które w aplikacji na urządzeniu ubieralnym będą widoczne od razu po jej uruchomieniu.

Gdy otworzymy Web Browser for Android Wear na smartzegarku, adres strony internetowej możemy podać za pomocą komendy głosowej lub korzystając z miniaturowej klawiatury, która jest bardzo niewygodna. Dlatego im więcej zakładek skonfigurujemy w aplikacji na smartfonie, tym wygodniej będzie korzystać z przeglądarki na zegarku.

Program czerpie z zakładek oraz historii odwiedzanych w Google Chrome (jeśli mamy tę aplikację zainstalowaną) oraz domyślnej przeglądarki androidowej. Odwiedzane witryny można oznaczać jako ulubione, dodając je do zakładek. Strony można też przesyłać do włączenia na smartfonie. Przeglądarka działa nawet wtedy, gdy smartzegarek nie ma połączenia ze smartfonem, wtedy jednak to pierwsze urządzenie musi być podłączone do sieci Wifi (a nie wszystkie urządzenia tego typu posiadają wbudowany moduł WiFi).

Web Browser for Android Wear oferuje jedynie pokazowe funkcje i jest praktycznie wersją demo. Aby skorzystać z jej możliwości w normalnym trybie, należy zapłacić ok. 13 zł za wersję Premium.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy, które warto mieć na smartwatchu z Androidem Wear

27
18.03.2016  •  Łukasz Maślanka

Smartzegarki często nazywane są ładnym i interesującym, ale ciągle zbędnym gadżetem. Mówi się o nich, że poza estetyką wykonania nie mają one wiele więcej do zaoferowania. A na pewno nie aż tyle, by warto było za nie wykładać grube pieniądze. Sprawdziliśmy więc aplikacje na Androida Wear, które można znaleźć na półkach sklepu Google Play, przygotowując dla Was zestaw dobrych programów, które warto przetestować na smartzegarkach z systemem operacyjnym spod znaku zielonego robota. Szperając w zasobach googleowego sklepu z aplikacjami na Androida Wear szukaliśmy głównie takich, które sprawdzą…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.