WebBrowserPassView WebBrowserPassView 1.91

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

WebBrowserPassView to niewielka, ale bardzo przydatna aplikacja do odzyskiwania haseł zapisanych w pamięci rozmaitych przeglądarek stron internetowych (Internet Explorer , Mozilla Firefox, Google Chrome i Opera).

Czasem dochodzi do sytuacji, w których musimy czy też chcemy zalogować się na danej stronie WWW za pomocą innego komputera, ale nie pamiętamy hasła do konta, gdyż jest ono przechowywane w pamięci naszej przeglądarki i wyświetlane w formie kropek. Jeśli musimy odzyskać hasło, powinniśmy skorzystać z programu WebBrowserPassView.

WebBrowserPassView obsługuje wszystkie strony internetowe, dzięki czemu bez problemu odzyskamy hasło do Facebooka, Twittera, YouTube'a, Gmaila czy też jakiegokolwiek innego serwisu, o ile jest ono przechowywane przez przeglądarkę internetową.

Aby uniknąć utraty haseł w przyszłości warto skorzystać z dodatkowej funkcji oferowanej przez WebBrowserPassView, która pozwala na zapisywanie odzyskanych danych do pliku tekstowego, HTML, CSV lub XML.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!