WebBrowserPassView 1.86

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

WebBrowserPassView to niewielka, ale bardzo przydatna aplikacja do odzyskiwania haseł zapisanych w pamięci rozmaitych przeglądarek stron internetowych (Internet Explorer , Mozilla Firefox, Google Chrome i Opera).

Czasem dochodzi do sytuacji, w których musimy czy też chcemy zalogować się na danej stronie WWW za pomocą innego komputera, ale nie pamiętamy hasła do konta, gdyż jest ono przechowywane w pamięci naszej przeglądarki i wyświetlane w formie kropek. Jeśli musimy odzyskać hasło, powinniśmy skorzystać z programu WebBrowserPassView.

WebBrowserPassView obsługuje wszystkie strony internetowe, dzięki czemu bez problemu odzyskamy hasło do Facebooka, Twittera, YouTube'a, Gmaila czy też jakiegokolwiek innego serwisu, o ile jest ono przechowywane przez przeglądarkę internetową.

Aby uniknąć utraty haseł w przyszłości warto skorzystać z dodatkowej funkcji oferowanej przez WebBrowserPassView, która pozwala na zapisywanie odzyskanych danych do pliku tekstowego, HTML, CSV lub XML.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bogdan_G   19 #1 04.10.2016 08:35

Zaznaczyć polską flagą!
Spolszczenie jest na stronie producenta, na dole, gdzie przenosi link po kliknięciu w Pobierz.
Virus Total krzyczy, 19 wskazań, że to paczka wirusów https://www.virustotal.com/pl/file/1ca63794051f1047ffc0794d60221c1d417beaa409b18.../
Ja mam pobrane, od lat używam, dodaję do wykluczeń i nigdy na dwóch systemach.
Tak samo VT krzyczy na program passwordfox. Ale co jakiś czas sprawdzam komputer programem drweb curelt i pokazuje czysto. A ten drugi program do haseł też mam ze 7 lat.
Dodam, że mam monitor portów i po uruchomieniu werbbrowserview - żaden sygnał się nie pojawia, żeby program chciał się z czymkolwiek i kimkolwiek łączyć w necie.
Dobry program i użyteczny, bo strony, nazwy zalogowań i hasła - to podstawa. Nikt tego nie chce stracić, a MS w swoich przeglądarkach je wszystkie ukrywa.