WebControl 4.0

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Kontrola rodzicielska
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WebControl to prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do kontrolowania dostępu do sieci. Za pomocą programu można blokować dostęp do stron WWW, zablokować dostęp do stron o tematyce erotycznej i pornograficznej, a także definiować własne kryteria blokowania.

Narzędzie funkcjonuje niezależnie od przeglądarki i otoczenia dostępu do Internetu. Dużą zaletą programu WebControl jest często aktualizowana baza niebezpiecznych stron, którą można dowolnie modyfikować i rozbudowywać o własne pozycje. Aplikacji umożliwia również blokowanie gier online oraz dostępu do najpopularniejszych komunikatorów i czatów: GaduGadu, Google Talk, Skype, ICQ, Tlen. Użytkownik może również zablokować dowolny program zainstalowany w komputerze.

Możliwości programu na tym się nie kończą. WebControl wyposażony został również w moduł ograniczenia dostępu do Internetu w zaznaczonych przedziałach czasowych oraz system blokowania dostępu do poczty elektronicznej: Gmail, Hotmail, Yahoo!, Onet, WP, Interia, o2, Gazeta. Dodatkowo aplikacja oferuje funkcję generowania zrzutów ekranu z określoną częstotliwością, dziennik uruchomionych procesów w systemie, a także blokadę nagrywania płyt oraz zapisu danych na pamięciach USB.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 30.12.2016 21:55

program nie działa... pokazuje mi że mam wyłączyć program google chrome tyle że ja tego programu nie mam.

  #6 02.12.2015 22:42

program nie działa.

  #5 28.01.2015 21:24

mam to samo. program sie zainstalowal poprawnie, ale po wpisaniu klucza licencyjnego sie wywalil i juz sie nie dal wlaczyc. proby odinstalowania i ponownego zainstalowania nic nie daja. instaluje sie poprawnie ale wlaczyc sie go nie da. no i nie dziala. generalnie lipa!!!!!

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #4 04.01.2015 15:55

@Anonim (niezalogowany): Dziwne, na Win 7 64-bit uruchomiłem bez problemów.

  #3 08.10.2013 13:14

U mnie program działa poprawnie na Windows 7 32b, korzystam z przeglądarki Firefox.

  #2 02.10.2013 18:39

faktycznie jak powyżej nici z programu. Restart kompa a z programu brak.

  #1 03.09.2013 20:41

po zainstalowaniu i ustawieniu programów zablokowanych pojawił się niebieski ekran i wywołało to reset komputera. Potem program już się więcej nie uruchomił. mój system win 7 64bit