WebSite X5 Start za darmo dla naszych Czytelników – zaistniej w Sieci!

Strona główna Aktualności
image

O autorze

WebSite X5 od dawna cieszy się popularnością wśród webmasterów-amatorów. Ten kreator WWW pozwala łatwo wyklikać sobie wizualnie atrakcyjne witryny w HTML5, lekkie i responsywne dla użytkowników – a potem jednym kliknięciem (ok, może kilkoma) opublikować je w Internecie. I pewnie liczba pobrań WebSite X5 z naszej bazy byłaby jeszcze większa, gdyby nie jedna rzecz – cena. To płatne narzędzie, a nie każdy chętny jest od razu wyciągnąć 79 zł na wersję podstawową Start, nie mówiąc już o droższych wersjach bardziej zaawansowanych. Mamy na to receptę.

We współpracy z producentem narzędzia, włoską firmą Incomedia, przygotowaliśmy dla Was całkiem chyba atrakcyjną ofertę. Niech Wasze witryny zaistnieją – a by było to możliwe, przez następne siedem dni będziecie mogli za darmo pobrać najnowszą, 13. wersję WebSite X5 Start.

Aby z oferty skorzystać, musicie odwiedzić specjalną stronę WebSite X5 – tam znajdziecie link do pobrania ważącego niespełna 150 MB programu. Po jego zainstalowaniu wystarczy podać działający adres e-mail, a WebSite X5 Start automatycznie się aktywuje.

W razie wystąpienia jakichś problemów, gdyby program nie chciał się aktywować, powinniście skorzystać z WebSite X5 Help Center, rejestrując się tam z działającym adresem e-mail. Po zarejestrowaniu należy odwiedzić ten link, aby uzyskać ważny klucz licencyjny.

Jeśli wersja Start okaże się niewystarczająca względem Waszych potrzeb, zapraszamy do przetestowania WebSite X5 Evolution. Tak czy inaczej program ten warto mieć na swoim dysku choćby z jednego powodu: dostajemy wraz z nim dostęp do biblioteki kilkuset tysięcy bardzo dobrych zdjęć royalty-free.

© dobreprogramy