WebSite X5 (bezpłatna wersja specjalna) 12.0.10.32 Home

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie stron i aplikacji internetowych
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Website X5 Home jest kreatorem stron, w którym tworzymy je poprzez przeciąganie i upuszczanie obiektów na stronę, wypełniając je tekstem, zdjęciami i filmami oraz elementami interfejsu. W miarę tworzenia kolejnych stron automatycznie powstaje menu nawigacyjne. Cały kod jest zgodny z HTML5 i CSS2.1/3 i działa dobrze zarówno na przeglądarkach desktopowych jak i mobilnych.

Sporą wygodę zapewnia to, że nie trzeba korzystać z zewnętrznych edytorów grafiki; Website X5 Home pozwala m.in. na kadrowanie zdjęć, modyfikowanie wzorców z liczącej 200 pozycji biblioteki, czy definiowanie nowych stylów menu. Wygenerowana witryna może zostać wgrana na serwer poprzez wbudowanego klienta FTP, program powiadomi o tym też naszych znajomych na Facebooku i Twitterze. Warto wspomnieć też o dostępie do biblioteki ponad 400 tysięcy darmowych obrazów.

Program można zainstalować na maksymalnie dwóch komputerach i za jego pomocą budować dowolną liczbę witryn, mających maksymalnie 25 podstron. Tworzone w ten sposób strony mogą być wykorzystywane do celów komercyjnych.

Uwaga!

Między 5 a 12 kwietnia 2016 roku możecie uzyskać licencję na Website X5 Home całkowicie za darmo.

W trakcie instalacji programu zostaniecie poproszeni o podanie swojego adresu e-mail i jego potwierdzenie kliknięciem wysłanego odnośnika. Spowoduje to automatyczne wygenerowanie klucza licencyjnego. Cała procedura odbywa się w okienku instalatora, program po aktywowaniu jest natychmiast gotowy do działania.

W razie ewentualnych problemów z automatyczną aktywacją, klucz licencyjny można uzyskać po rejestracji na stronie websitex5.com/magazine/dobreprogramyhm12de.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!