WebTorrent Desktop 0.23.0

Strona główna Mac Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików P2P
Pobierz program

WebTorrent Desktop to program do pobierania torrentów, który wyróżnia się możliwością otwierania plików również w trakcie ich pobierania. Może się to okazać przydatne główne podczas chęci obejrzenia filmów – od teraz nie będzie konieczne czekanie do końca pobierania, by rozpocząć seans; aplikacja potrafi streamować treść, a jednocześnie kontynuować standardowe pobieranie.

Samo pobieranie jest przy tym szybkie i sprawnie utrzymuje połączenie. Aplikacja stanowi połączenie programów wykorzystujących protokoły bittorent oraz webtorrent i tworzy połączenia (peery) pochodzące z obydwu tych źródeł. Na co dzień program jest bardzo prosty w obsłudze: interfejs jest minimalistyczny i już na starcie proponuje kilka plików do pobrania. Własne można dodawać na przykład poprzez upuszczenie ich w wydzielonym obszarze u dołu okna aplikacji.

Ustawienia programu nie są bardzo rozbudowane i pozwalają jedynie na wskazanie ścieżki zapisu pobieranych plików, domyślnego odtwarzacza multimediów oraz włączenie autouruchamiania aplikacji przy starcie systemu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!