Website Realizer Website Realizer 2.4.3

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie stron i aplikacji internetowych
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Website Realizer to program przeznaczony do tworzenia oraz projektowania stron internetowych. Charakteryzuje się nieskomplikowanym interfejsem użytkownika i zawiera proste w obsłudze narzędzia.

Aplikacja oferuje wbudowany system zarządzania plikami z poziomu Eksploratora Windows. Możemy tworzyć, zmieniać nazwy i przenosić pliki lub podkatalogi, a odnośniki do nich będą zawsze na bieżąco aktualizowane. Program wyświetli ostrzeżenie, gdy spróbujemy usunąć plik z odnośnikami powiązanymi z tworzoną stroną internetową.

Website Realizer korzysta z funkcji WYSIWYG, dzięki której cały czas mamy podgląd przygotowywanej witryny sieciowej. Za jego pomocą wstawiamy obrazki na stronę, tekst, tabele, formularze, umieszczamy pliki dźwiękowe lub filmy oraz dodajemy rozmaite efekty. Można ponadto zaznaczyć tagi nagłówka (od H1 do H6) istotne dla SEO (Search Engine Optimization). Wszystkie kody HTML są generowane automatycznie, więc znajomość języka nie jest wymagana.

Website Realizer oferuje możliwość wysyłania treści prosto na serwer FTP, SFTP lub FTPS. Program obsługuje Secure File Transfer Protocol (SFTP) i FTP przez SSL/TLS (FTPS), który szyfruje dane logowania i zawartość plików umieszczonych na stronie internetowej.

Przygotowując witrynę w programie Website Realizer można wybrać jeden z trzydziestu szablonów strony internetowej lub zaprojektować własny. Wszystkie zmiany wprowadzone w szablonie są aktualizowane na każdej podstronie tworzonej witryny sieciowej. Niektóre elementy szablonu można przypisać do „stopki” - zostaną one wówczas umieszczone poniżej całej treści strony internetowej.

Wśród narzędzi dostępnych w Website Realizer, niezbędnych do przygotowania strony internetowej, znajdziemy między innymi pasek nawigacyjny, edytor stylów CSS, edytor zdjęć i analizator kolorów. Dla zaawansowanych użytkowników przygotowano edytor HTML pozwalający na stworzenie własnego kodu źródłowego i umieszczenie jego fragmentów na swojej stronie internetowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!