WebsitePainter 3.4

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie stron i aplikacji internetowych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WebsitePainter to edytor stron WWW, umożliwiający wygodne tworzenie profesjonalnych witryn internetowych bez umiejętności programowania oraz znajomości języka HTML i arkuszy CSS.

Program dedykowany jest w głównej mierze początkującym webmasterom i wszystkim tym, którzy chcieliby stworzyć swoją własną stronę internetową. Doskonale sprawdza się on podczas projektowania zarówno prywatnych, jak równie firmowych witryn. Wszystkie elementy, które pojawią się na stronie można w łatwy sposób "wyklikać" za pomocą myszki. Wystarczy, że wybierzemy interesujący nas komponent, umieścimy go na projekcie, ustalimy jego pozycję i dostosujemy jego podstawowe właściwości.

Proces tworzenia strony internetowej odbywa się przy użyciu edytora WYSIWYG, który wspiera najnowsze standardy HTML 5 i CSS 3, a także języki JavaScript, PHP i ASP. Wśród oferowanych przez WebsitePainter składników, które wykorzystane mogą być przez użytkownika znalazły się m.in. tekst, grafika, różnego rodzaju kształty, tabele, przyciski, pola tekstowe, pola checkbox, formularze i wiele innych. Program daje także możliwość łatwego dodawania do strony np. pokazu slajdów, galerii z fotografiami, wszelakich elementów Flash, apletów Java czy klipów z serwisu YouTube.

WebsitePainter pozwala zapisać gotową stronę internetową na dysku lub wysłać ją bezpośrednio na wskazany serwer FTP. Program obsługuje standard Unicode, umożliwiający tworzenie witryn w dowolnym języku. Tuż po instalacji w ręce użytkownika trafia zestaw kilkunastu przykładowych szablonów, które wykorzystane mogą być podczas tworzenia własnego projektu.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 23.06.2015 14:12

Jest jakas łatka umożliwiająca wprowadzanie polskich znaków?

  #4 03.02.2015 11:29

@qwerty12300 (niezalogowany): możesz pisać w notatniku, kopiować do schowka i wklejać na stronę, trochę kombinacji ale działa jak należy :D

  #3 14.12.2014 23:21

Korzystam właśnie z tego programu. Myślę nad kupieniem pełnej wersji. Dochodzą jakieś nowe funkcje, uproszczenia? I czy ktoś wie jak wprowadzić polskie litery?

  #2 03.09.2013 19:27

Nie ma polskich liter?

  #1 30.07.2012 09:42

świetny program pomimo niewielkich rozmiarów, wart swojej ceny, polecam :)