Websites Cop 2.2

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Websites Cop to bardzo proste, ale darmowe narzędzie, które potrafi informować użytkownika o każdej zmianie w plikach ulokowanych na zewnętrznych serwerach FTP. Jego zastosowań może być wiele, jednak twórcy kierują go głównie do posiadaczy stron WWW, którzy chcieliby zabezpieczyć się przed nieautoryzowaną modyfikacją np. kodu strony, jak również znajdujących się na serwerze innych plików.

Program wyposażony został w funkcje cyklicznego monitorowania zawartości wskazanego FTP-a i powiadamiania użytkownika w czasie rzeczywistym (także za pośrednictwem wiadomości e-mail) o każdej modyfikacji plików na serwerze. Nie zabrakło w nim użytecznej opcji autonaprawiania zmodyfikowanych plików, zapisywania kopii różnych danych czy też tworzenia logów z informacją o poszczególnych zmianach w plikach.

Websites Cop uruchamiany może być wraz z systemem Windows, a jego obsługa z pewnością nie przysporzy problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!