r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Weekend z małym, białym ludzikiem

Strona główna Aktualności

Na rozpoczynający się weekend proponujemy relaks z małym, białym ludzikiem. Seiklus to gra o specyficznym charakterze, trudno ją jednoznacznie sklasyfikować i zaszufladkować. Gra rozpoczyna się w momencie gdy w zamieszkałą przez dwoje zakochanych białych ludzików planetkę bądź inny obiekt kosmiczny uderza spadający meteoryt. W wyniku uderzenia biedny ludzik spada na naszą planetę. W tym momencie zaczynają się jego (a właściwie nasze ;) zmagania, których celem ostatecznym jest powrót do ukochanej. Mały ludzik wędruje poprzez różne pola, jaskinie i wnętrza wulkanów aby znaleźć niezbędne przedmioty i dotrzeć do celu. Nie używa broni, nie atakują go czarne charaktery, musi jedynie przemierzać ziemskie tereny. Gra oparta jest na prostej grafice jej atutem jest jednak specyficzny klimat. Seiklus jest grą, którą jedni uwielbiają innych natomiast po prostu nudzi. Warto jednak Seiklusowi się przyjrzeć.

Grę pobrać można w dziale: PO GODZINACH -> Gry zręcznościowe.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.