r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Weekendowa wyprzedaż na GOG.com

Strona główna AktualnościROZRYWKA

GOG po raz kolejny rozpieści graczy. Jeżeli jesteście fanami gier wojennych to na pewno ucieszy Was weekendowa promocja na osiemnaście gier, których ceny obniżono o siedemdziesiąt procent.

Wśród oferowanych tytułów znalazły się chociażby Blitzkrieg Anthology, tytuł, którego powinien spróbować każdy gracz, za 2,99 USD, Soldiers: Heroes of World War II w takiej samej cenie czy King’s Bounty: Crossworlds GOTY za 5,99 dolarów. Niestety w tej wyprzedaży po macoszemu potraktowano użytkowników Maców. Z całej listy mogą skusić się jedynie na King's Bounty: The Legend za niecałe trzy dolary.

Pakiet gier możecie zakupić za 48,42 dolarów, dzięki czemu oszczędzicie 113,40 USD. Tak więc chwytajcie za portfele i karty, gdyż promocja trwa jeszcze jedynie trzy dni, a skusić się na nią możecie tutaj.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.