r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Weekendowe mruczando ;-)

Strona główna Aktualności

O autorze

W cotygodniowej rubryce "gra na weekend" znalazła się pozycja, która dzięki swym specyficznym i wręcz unikalnym walorom, wprawi w dobry nastrój niemalże każdego.

Racing Pitch to rywalizacja niewielkich bolidów po zabawkowym torze wyścigowym. Zarówno tor jak i rodzaje bolidów, a także sposób przeprowadzania rozgrywki niczym w zasadzie nowym nie zaskakują, ale już po chwili łatwo się zorientować, że w grze nie ma żadnych informacji dotyczących sterowania pojazdami...

Rzeczywiście, klawiatura i mysz na nie wiele się zdadzą, potrzebny będzie... mikrofon. Przy pomocy własnego głosu (czymś w rodzaju "mruczenia" :-)) nadajemy siłę napędową małemu bolidowi. Będzie się on poruszał w zależności od barwy, tonu i stopnia nasilenia naszego głosu.

Grę Racing Pitch można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Wyścigi.

Zapraszamy do zabawy.

Ponadto, każdego zainteresowanego kolejnymi wydarzeniami z życia vortalowego Pirata, odsyłamy do działu Tydzień z Piratem ;-). Zapraszamy również do odwiedzenia działu: PO GODZINACH -> Tapety na pulpit, w którym umieściliśmy nową tapetę na pulpit adekwatną do obecnej aury :-)

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.