Weekendowe mruczando ;-)

Strona główna Aktualności

O autorze

W cotygodniowej rubryce "gra na weekend" znalazła się pozycja, która dzięki swym specyficznym i wręcz unikalnym walorom, wprawi w dobry nastrój niemalże każdego.

Racing Pitch to rywalizacja niewielkich bolidów po zabawkowym torze wyścigowym. Zarówno tor jak i rodzaje bolidów, a także sposób przeprowadzania rozgrywki niczym w zasadzie nowym nie zaskakują, ale już po chwili łatwo się zorientować, że w grze nie ma żadnych informacji dotyczących sterowania pojazdami...

Rzeczywiście, klawiatura i mysz na nie wiele się zdadzą, potrzebny będzie... mikrofon. Przy pomocy własnego głosu (czymś w rodzaju "mruczenia" :-)) nadajemy siłę napędową małemu bolidowi. Będzie się on poruszał w zależności od barwy, tonu i stopnia nasilenia naszego głosu.

Grę Racing Pitch można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Wyścigi.

Zapraszamy do zabawy.

Ponadto, każdego zainteresowanego kolejnymi wydarzeniami z życia vortalowego Pirata, odsyłamy do działu Tydzień z Piratem ;-). Zapraszamy również do odwiedzenia działu: PO GODZINACH -> Tapety na pulpit, w którym umieściliśmy nową tapetę na pulpit adekwatną do obecnej aury :-)

© dobreprogramy
s