r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Weezo 2.0 - odświeżone i z nowymi funkcjami

Strona główna Aktualności

Wydano nową wersję aplikacji do udostępniania zasobów online - Weezo 2.0. Poza odświeżonym interfejsem użytkownika wprowadza ona szereg poprawek i usprawnień, a także kilka nowości.

Weezo to aplikacja P2P przekształcająca domowy komputer w serwer sieciowy udostępniający takie zasoby jak zdjęcia, filmy, strumienie audio czy wideo, również z kamery internetowej. Aplikacja pozwala m. in. na tworzenie grup użytkowników (rodzina, znajomi, przyjaciele itp.), którym chcemy udostępnić nasze zasoby, dodawanie znajomych do listy kontaktów Weezo (prowadzenie rozmów, sprawdzanie dostępności w Internecie), wybieranie zasobów do udostępnienia publicznego lub dla określonych grup osób i znacznie więcej. Weezo z powodzeniem można wykorzystywać również jako czytnik kanałów RSS czy serwer udostępniający stronę WWW. Kolejną dużą zaletą Weezo są możliwości konfiguracyjne i administracja programem z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Lista zmian w stosunku do poprzedniej wersji jest naprawdę długa i nie skupia się jedynie na drobnych poprawkach czy też nowym wizerunku programu, chociaż ten jako pierwszy rzuca się w oczy tuż po uruchomieniu. Wydanie 2.0 wprowadza przebudowany system udostępniania plików (wspierający metodę "przeciągnij-i-upuść"), menedżera pluginów, który pozwala na pobieranie i instalację m.in. takich rozszerzeń jak Wordpress, Joomla czy phpBB 3, a także mechanizm karteczek, za pośrednictwem których użytkownik może zapisywać swoje notatki itp. Ponadto poprawiono wsparcie dla wszelakich smartphone'ów (w tym popularnego iPhone'a) oraz obsługę protokołu BitTorrent.

r   e   k   l   a   m   a

Najnowsza wersja programu Weezo dostępna jest do pobrania w naszym dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Bezpośrednia wymiana plików.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.