WeightWar – odchudzanie WeightWar – odchudzanie 2.9.14

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Dieta i zdrowe odżywianie
Pobierz program
lub zeskanuj:

WeightWar – odchudzanie to aplikacja, która służy do codziennego monitorowania diety oraz wagi. Program pozwala wytyczyć cele (np. osiągnięcie określonej masy ciała) i pomaga na bieżąco monitorować postępy w ich realizacji.

Aplikacja umożliwia wygodne dodawanie danych o naszej wadze i diecie, a także o postępach, które wykonujemy na drodze do ustalonego celu dietetycznego. Możemy zapisywać w niej informacje o codziennych zmianach wagi, posiłkach, a także o odbytych ćwiczeniach. Każda grupa danych prezentowana jest oddzielnie (osobną kategorię przewidziano dla wagi, inną dla wpisów związanych dietą, kolejne zaś informują o statystykach i wyświetlają dane na wykresach dla danego dnia, tygodnia i miesiąca), co ułatwia analizowanie danych. W ten sposób aplikacja dość precyzyjnie obrazuje, jak zmienia się nasza waga i jaki wpływ na jej zmiany ma tryb życia oraz dieta. Przydatne są zwłaszcza wykresy, na których dokładnie widać, jakie były wahania naszej wagi. Dlatego warto pamiętać, że z aplikacji WeightWar – odchudzanie należy korzystać codziennie, by zyskać miarodajny i wiarygodny materiał porównawczy.

W aplikacji możemy podać podstawowe dane: o płci, wadze, wieku i wzroście. Dysponując tymi informacjami, WeightWar – odchudzanie obliczy nasze BMI (Body Mass Index, czyli współczynnik wzrostu do wagi) oraz BMR (współczynnik dziennego zapotrzebowania na kalorie).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!