Nowy system skórkowania w nowej becie AQQ

Witajcie! Jako, że jest to mój pierwszy wpis na blogu to chciałbym się z Wami - użytkownikami dobrychprogramów - serdecznie przywitać. Mam nadzieję, że treści, które będę publikował będą przyjemne dla waszego oka i chętnie czytane.

Na pierwszy ogień poleci komunikator AQQ, a dokładnie jego nowa beta. Największą widoczną zmianą w ostatniej becie jest nowy system skórkowania, który oferuje nam niemalże pełną kontrolę nad wyglądem komunikatora. Do tej pory nie mieliśmy możliwości edycji m.in. okna konfiguracji komunikatora i innych podobnych rzeczy. Ograniczenia te zostały zniesione, obecnie można powiedzieć, że każda rzecz podlega teraz edycji. Przykładem tego może być wspominane wcześniej okno konfiguracji, czy zwykła wtyczka GG Network.

Możliwości jest naprawdę wiele. Dla osób, które zajmują się tworzeniem motywów do AQQ to z pewnością świetna wiadomość. Obecnie istnieją tylko dwa motywy wykorzystujące w pełni nowy system skórkowania, a dokładnie Standard i ProStandard, które znajdują się standardowo w komunikatorze. Nowe motywy oparte o nowy system to tylko kwestia czasu, ja osobiście oczekuję jakiegoś ciekawego i naprawdę ładnego motywu, który będzie uprzyjemniał pracę z komunikatorem. :-)

Pobierz