reklama

Wersja beta komunikatora Tlen.pl dla Windows

Strona główna Aktualności

O autorze

Z małym poślizgiem pojawiła się publiczna beta siódmej wersji komunikatora Tlen.pl dla systemu Windows.

Wersja oznaczona jako 7.0.1.42 posiada w pełni obsługę protokołu XMPP wraz z zestawem predefiniowanych danych dla serwerów AQQ oraz Google Talk. Nic nie stoi na przeszkodzie jednak w korzystaniu z kont, zarejestrowanych na innych serwerach. W porównaniu do starej wersji komunikatora, producent przeniósł już większość starych funkcji – w tym również obsługę telefonii VOIP Tlenofon, bramki SMS oraz obsługę rozmów wideo. Tlen.pl posiada również menadżer profilów.

Użytkownicy szóstej wersji mogą również importować archiwum oraz listę kontaktów do nowej wersji programu. Jak już wcześniej informowaliśmy, nowa wersja komunikatora Tlen.pl została oparta o biblioteki Qt, dzięki którym powstały wersje na inne platformy systemowe. Nowa wersja w pełni obsługuje również protokół Nowego Gadu-Gadu.

Zapraszamy do pobierania wersji rozwojowej komunikatora Tlen.pl dla systemów Windows, Linux lub Mac OS.

Przypominamy, że jest to oprogramowanie w wersji testowej i może pracować niestabilnie. Dla użytkowników systemu Windows dostępna jest również wersja stabilna komunikatora Tlen.pl.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić