Wersje beta Norton AntiVirus i Internet Security 2011 dostępne

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Firma Symantec udostępniła publicznie wersje beta programu antywirusowego Norton AntiVirus 2011 oraz pakietu zabezpieczeń Norton Internet Security 2011.

W przygotowywanym wydaniu 2011 nie ma wielu nowości, ale warto o nich wspomnieć. Przede wszystkim nowy Norton wyposażony zostanie w funkcję monitorowania wydajności aplikacji, która ostrzeże użytkownika, gdy jeden z uruchomionych programów zacznie pochłaniać zbyt wiele zasobów systemowych (czasu procesora, pamięci, dostępu do dysku itp.). W wersji 2011 programów Symanteca czeka nas także druga odsłona funkcji Download Intelligence, która oprócz obecnej do tej pory obsługi Internet Explorera i Firefoksa będzie oferować także obsługę innych aplikacji używanych do pobierania plików. Poza tym rozszerzony został wprowadzony w poprzednim wydaniu mechanizm reputacji plików, pojawiło się również narzędzie Norton Bootable Recovery Tool Wizard, które umożliwi wykonanie rozruchowej płyty lub nośnika USB do przeprowadzenia skanowania poza środowiskiem Windows. Symantec zapewnia, że to nie wszystko i wersje 2011 produktów będą wyposażone jeszcze w wiele innych, mniejszych usprawnień.

Wersje beta programów Norton AntiVirus 2011 oraz Norton Internet Security 2011 można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Bezpieczeństwo

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych