r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wersje demonstracyjne EuroPlus+ dla Czytelników vortalu

Strona główna Aktualności

Jednym z problemów, z jakim zetknęliśmy się przygotowując pozycje do uruchomionej we wrześniu kategorii programów Edukacja i Nauka w vortalu, był brak wersji demonstracyjnych do wielu popularnych programów tego typu. Wielu producentów oprogramowania edukacyjnego ogranicza się jedynie do zamieszczenia opisów swoich produktów, niekiedy tylko wzbogacając je dodatkowo o zrzuty ekranowe.

Z tym większą przyjemnością informujemy o udostępnieniu na łamach vortalu, wersji demonstracyjnych czterech produktów firmy Young Digital Poland - uznanego (i to nie tylko w Polsce) producenta oprogramowania edukacyjnego m.in. z serii EuroPlus+ i eduROM. Firma ta, założona 15 lat temu przez czterech studentów Politechniki Gdańskiej jest obecnie największym polskim producentem oprogramowania edukacyjnego, zatrudnia 300 pracowników, a jej produkty są dostępne w blisko trzydziestu krajach świata.

Wśród opublikowanych programów znalazły się 3 flagowe pozycje z serii EuroPlus+ (Angielski z Cambridge, Business English i Angielski dla nastolatków) - interaktywnych, multimedialnych kursów do nauki języka angielskiego, a także Logopedia - unikalny pakiet do diagnozy i terapii logopedycznej. Co warte szczególnego podkreślenia, wersje te zostały przygotowane specjalnie dla Czytelników vortalu dobreprogramy :-)

Programy można pobrać w odpowiednich podkategoriach działu PROGRAMY -> Edukacja i Nauka

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.