r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wersje testowe Adobe Creative Suite 5 dostępne do pobrania

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Adobe udostępniła do pobrania wersje testowe pakietu Creative Suite 5 oraz wszystkich jego aplikacji.

Prezentacja inauguracyjna pakietu miała miejsce 12 kwietnia i była transmitowana w Internecie za pośrednictwem Adobe TV. Wprowadzono w sumie pięć edycji pakietu dla systemów Windows i Mac OS X. Są to Master Collection (sugerowana cena w USA ok. 2599 dolarów), Design Premium (1899 dolarów), Design Standard (1299 dolarów), Web Premium (1799 dolarów) oraz Production (1699 dolarów). Dostępne są również nieco tańsze opcje uaktualnienia z poprzednich wersji.

W skład pakietu CS5 wchodzą aplikacje przeznaczone do edycji grafiki, wideo, jak również tworzenia stron internetowych - wśród nich znajdują się Contribute, Fireworks, Flash Professional, Illustrator, Premiere Pro, InDesign, Photoshop Extended, Photoshop, Dreamweaver, After Effects. W wersji CS5 pojawiły się między innymi nowe narzędzia do retuszu, filtry odpowiedzialne za technologię 3D, a także możliwość eksportu do HTML5 Canvas. Kolejne zmiany to dodatek Flash Catalyst (edycja materiałów we Flashu bez konieczności pisania kodu), narzędzie do zarządzania projektami i szybkiego podglądu, usprawnienia w pracy z kodem ActionScript.

r   e   k   l   a   m   a

Wszystkie aplikacje wchodzące w skład CS5 dostępne są w wersjach testowych dla systemów Windows oraz Mac OS i można je pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY w odpowiadających im kategoriach. Przede wszystkim jednak do pobrania dostępna jest wersja testowa całego pakietu w najbogatszej edycji Master Collection (dla Windows oraz Mac OS), która zawiera wszystkie aplikacje CS5.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.