r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wersje testowe Windows 8 wygasną 15 stycznia

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Windows 8 jest na rynku już 2 miesiące, ale zapewne są jeszcze osoby, które nie zdecydowały się na zakup nowej wersji lub aktualizacji i wciąż korzystają z którejś z wersji testowych. Trzeba się pospieszyć, bo wersje Windows 8 Developer Preview, Consumer Preview i Release Preview będą działać tylko do 15 stycznia przyszłego roku. Czas działania wersji Developer Preview był przedłużony — początkowo to wydanie miało przestać funkcjonować w kwietniu 2012.

Po 15 stycznia systemy będą się restartować co godzinę i wyświetlać monity, aż wprowadzony zostanie klucz aktywacyjny. Warto pamiętać, że po podaniu klucza stracimy ustawienia i przy aktualizacji z wersji Developer i Consumer Preview, a dane przeniesione zostaną do katalogu windows.old (wersja Release Preview nie powinna nic zgubić). Czas ucieka i warto się już zastanowić co dalej — kupujemy ósemkę czy wracamy do którejś starszej wersji?

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.