Weź udział w testach pralki Samsung AddWash i zostań jej właścicielem #prasówka

Strona główna Aktualności

O autorze

W ponad 90 proc. europejskich domów domownicy przypominają sobie o wypraniu dodatkowych ubrań, gdy pralka już działa. Samsung opracował rewolucyjne rozwiązanie tego problemu – pralkę AddWash. Dzięki niej można dodać zapomniane lub pilnie potrzebne do wyprania rzeczy w trakcie pracy urządzenia. Już teraz można zgłosić się do testowania urządzenia, a przy tym wygrać atrakcyjne nagrody.

Pralka Samsung WW8500 AddWash może sprawić, że prowadzenie gospodarstwa domowego będzie znacznie łatwiejsze i mniej stresujące. W górnej części głównych drzwi urządzenia umieszczono dodatkowe drzwiczki, które pozwalają na dodanie zapomnianych lub pilnie potrzebnych do wyprania rzeczy – a także dodatkowej porcji detergentu lub środka do płukania tkanin – w dowolnym momencie cyklu prania. Dzięki temu unikniemy sytuacji, gdy na przykład zapomnieliśmy wrzucić do pralki skarpetkę czy strój sportowy dziecka potrzebny na trening piłki nożnej.

Samsung zaprasza do przetestowania urządzenia i otrzymania tytułu ambasadora marki Samsung. Spośród osób, które prześlą zgłoszenia, zostanie wybranych dziesięciu laureatów, którzy przetestują pralkę AddWash i staną się jej właścicielami. Po dwóch tygodniach testów zostanie wybranych trzech ambasadorów marki Samsung. Wezmą oni udział w profesjonalnych filmach reklamowych, które powstaną przy pomocy ekipy z kanału telewizyjnego Discovery Channel oraz blogerów. Otrzymają też najnowszy smartfon Samsung Galaxy S7, tak by w pełni mogli wykorzystywać możliwości pralki AddWash.

Szczegóły akcji, regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.addwash.pl.

Aplikację Samsung Smart Home, która pozwala sterować urządzeniami domowymi od Samsunga (w tym pralką AddWash), znajdziecie w naszej bazie programów: Android, iOS.

© dobreprogramy
s