What the Hen: Wejście smoków! What the Hen: Wejście smoków! 2.10.0

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

What the Hen: Wejście smoków! to strategiczna gra akcji z kolorową oprawą graficzną i potężną dawką humoru.

Fabuła

What the Hen: Wejście smoków! przedstawia zwariowaną historię. Dowiadujemy się, że legendarny czarodziej zmienił się w kurczaka, a naszym zadaniem jest odnalezienie wspomnianego maga. Dlaczego jest to takie ważne? Ów jegomość po przemianie zaczął dysponować supermocami, które okażą się niezwykle przydatne w trakcie bitew z kolejnymi wrogami.

Jak grać?

What the Hen: Wejście smoków zawiera samouczek, który wyjaśnia podstawowe, choć i tak niezbyt skomplikowane, założenia rozgrywki. Sprawia to, że wszystkie zasady poznajemy w mgnieniu oka. W trakcie zabawy odwiedzamy różnorodne lokacje, gdzie stawiamy czoła nie tylko szeregowym przeciwnikom, ale również potężnym bossom.

Dla jednego…

W grze What the Hen: Wejście smoków trafiamy na dwuwymiarowe plansze, gdzie musimy wystawiać kolejne jednostki (są one udostępnione w formie kart widocznych u dołu ekranu), by rozprawić się z armią nieprzyjaciela. Wraz z postępami w rozgrywce nie tylko odblokowujemy nowych, coraz mocniejszych wojowników, ale możemy także ulepszać posiadanych już herosów.

… i wielu graczy

Autorzy gry What the Hen: Wejście smoków! zaoferowali także multiplayer. Istnieje możliwość wzięcia udziału w pojedynkach „jeden na jednego” oraz współpracy z innymi graczami. Możemy zarówno stworzyć własny klan, jak i dołączyć do istniejącej grupy, by wspólnie z prawdziwymi sojusznikami pokonać nieprzyjaciół.

Za darmo

What the Hen: Wejście smoków! wykorzystuje model biznesowy free-to-play. Tytuł można więc pobrać ze Sklepu Google Play za darmo, ale w trakcie rozgrywki obejrzymy reklamy i będziemy mogli kupić dodatkowe przedmioty za prawdziwe pieniądze.

Najważniejsze cechy:

  • strategiczna gra akcji
  • kilkudziesięciu zwariowanych bohaterów
  • proste zasady rozgrywki
  • tryby dla jednego i wielu graczy
  • za darmo (reklamy i mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!