WhatInStartup WhatInStartup 1.35

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WhatInStartup to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie przeznaczone do zarządzania aplikacjami uruchamianymi samoczynnie wraz ze startem systemu Windows.

Program po uruchomieniu wyświetla szczegółową listę wszystkich pozycji znajdujących się w autostarcie wraz z takimi informacjami jak ścieżka do pliku, jego wersja, producent, lokalizacja w rejestrze Windows, rozmiar pliku czy data utworzenia procesu. Ponadto umożliwia on włączanie/wyłączanie wybranych komponentów, ich usuwanie, wyszukiwanie informacji na ich temat w Internecie lub uruchamianie w dowolnym momencie.

WhatInStartup pozwala na wygenerowanie raportu ze wszystkimi wspomnianymi wcześniej danymi i zapisanie go na dysku komputera w postaci pliku tekstowego, CSV lub HTML.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!