r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WhatPulse 2.7.1

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WhatPulse to narzędzie, które wyświetla rozmaite statystyki związane z pracą użytkownika na komputerze.

Galeria programu

Najprościej rzecz ujmując, WhatPulse zajmuje się zliczaniem uderzeń w klawisze i kliknięć myszą. Za sprawą tego programu dowiadujemy się między innymi z jakich przycisków na klawiaturze korzystamy najczęściej, które aplikacje zużywają naszą przepustowość łącza internetowego i spowalniają internet, gdzie przeważnie korzystamy z kursora w codziennej pracy oraz jakie programy zazwyczaj uruchamiamy podczas używania komputera.

WhatPulse pozwala na wygenerowanie szczegółowej historii zdarzeń, a także umożliwia monitorowanie aktywności w ruchu sieciowym. Swoje wyniki możemy udostępnić w sieci, by porównać je z czasem pracy i rezultatami osiąganymi przez innych użytkowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
-=RaFaL=-   7 #1 18.04.2017 23:14

Wow, to jeszcze istnieje, z 10 lat temu bawiliśmy się tym programem :D

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.