What's inside the box? What's inside the box?

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

What's inside the box? to gra logiczna, dostarczająca użytkownikowi coraz trudniejsze łamigłówki do rozwiązania.

Pomysł, na którym opiera się What's inside the box, jest bardzo prosty. Na każdej kolejnej planszy wyświetli się duża drewniana skrzynia, w środku której czeka zagadka do rozwiązania. Łamigłówki mają losowy poziom trudności: łatwe są przeplatane z całkiem trudnymi. Różny jest też charakter zadań do rozwiązania, a zagadki zawierają m.in. liczby oraz elementy geometryczne, które należy zestawić we właściwej kolejności.

Gdy łamigłówka jest zbyt trudna do rozwiązania, można skorzystać z podpowiedzi. Na każdej z plansz po tego typu pomoc można sięgnąć dwa razy, a jeśli to nie pomoże, wówczas gra podsunie inne zadanie do rozwiązania. Trzeba też się liczyć z tym, że przed wyświetleniem wskazówki trzeba obejrzeć reklamę.

Gra jest dostępna za darmo, ale zawiera ułatwienia, do których dostęp uzyskamy za dodatkową opłatą. Wynosi ona ok. 2 euro, a płacąc będziemy mogli korzystać z podpowiedzi bez konieczności oglądania reklam. Ponadto, na planszy pojawi się przycisk służący do omijania zbyt trudnej zagadki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!