What's inside the box? 1.2

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

What's inside the box? to gra logiczna, dostarczająca użytkownikowi coraz trudniejsze łamigłówki do rozwiązania.

Pomysł, na którym opiera się What's inside the box, jest bardzo prosty. Na każdej kolejnej planszy wyświetli się duża drewniana skrzynia, w środku której czeka zagadka do rozwiązania. Łamigłówki mają losowy poziom trudności: łatwe są przeplatane z całkiem trudnymi. Różny jest też charakter zadań do rozwiązania, a zagadki zawierają m.in. liczby oraz elementy geometryczne, które należy zestawić we właściwej kolejności.

Gdy łamigłówka jest zbyt trudna do rozwiązania, można skorzystać z podpowiedzi. Na każdej z plansz po tego typu pomoc można sięgnąć dwa razy, a jeśli to nie pomoże, wówczas gra podsunie inne zadanie do rozwiązania. Trzeba też się liczyć z tym, że przed wyświetleniem wskazówki trzeba obejrzeć reklamę.

Gra jest dostępna za darmo, ale zawiera ułatwienia, do których dostęp uzyskamy za dodatkową opłatą. Wynosi ona ok. 2 euro, a płacąc będziemy mogli korzystać z podpowiedzi bez konieczności oglądania reklam. Ponadto, na planszy pojawi się przycisk służący do omijania zbyt trudnej zagadki.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Flamingo, NYT VR, AppLock, Motion Stills, MineField i Crashing Seasons – najciekawsze aplikacje tygodnia

10
11.06.2016  •  Anna Rymsza

Zapraszam do lektury kolejnego przeglądu najciekawszych nowości z naszej bazy programów. W tym tygodniu przedstawiam Wam tylko pozycje mobilne i w większości gry. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, z podziałem na systemy operacyjne. Flamingo Na początek coś dla miłośników Twittera – testowa wersja aplikacji Flamingo. To klient Twittera, który daje ogromne możliwości personalizacji wyświetlanych treści. Aplikacja została przygotowana zgodnie z wytycznymi Material Design, wykorzystuje estetyczne animacje i dobrze dobrane barwy, choć oczywiście można wybrać własne. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję