WhatsApp Desktop WhatsApp Desktop 0.2.8082

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

WhatsApp Desktop to wersja UWP jednego z najpopularniejszych komunikatorów internetowych. Aplikacja skierowana jest wyłącznie dla użytkowników Windowsa 10. Do poprawnego działania wymaga, aby WhatsApp był zainstalowany na smartfonie i posiadał aktywne konto.

Program oferuje najważniejsze możliwości. Pozwala przesyłać wiadomości tekstowe, zarówno w rozmowach indywidualnych, jak i konwersacjach grupowych. Dostępne jest także wysłanie plików. Program umożliwia wysłanie emoji i GIF-ów, edytowanie podstawowych informacji o profilu czy przeszukiwanie wiadomości. Dostępne ustawienia pozwalają zmienić opcje powiadomień, tapetę czatu i zarządzać listą zablokowanych kontaktów.

Do poprawnego działania, WhatsApp na Windows 10 musi być sparowany ze smartfonem. Po jego zainstalowaniu na urządzeniu z Windowsem, wyświetl się komunikat z prośbą o zeskanowanie kodu QR za pomocą czytnika wbudowanego w aplikację mobilną. Po wykonaniu tego kroku, program na systemie Windows będzie aktywny tak długo, jak aktywne będzie połączenie obu urządzeń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!