r   e   k   l   a   m   a
reklama

WhatsApp i nowe funkcje: do płynnej historii dołączy śledzenie lokalizacji rozmówców i odpowiadanie na statusy

Strona główna Aktualności

O autorze

W Sieci pojawiły się kolejne informacje o funkcjach ukrytych w najnowszych wersjach beta popularnego komunikatora WhatsApp. Nie tak dawno wspominaliśmy o planowanej implementacji możliwości usuwania oraz edycji wysłanych już wiadomości, natomiast tym razem WaBetaInfo wspomina na Twitterze o nadchodzących opcjach związanych z lokalizacją użytkowników konwersacji.

Wynika z nich, że już wkrótce wszystkie osoby, które uczestniczą w grupowym czacie, będą mogły dzielić się swoją lokalizacją odczytaną z odbiornika GPS urządzenia w sposób zautomatyzowany. Dzięki temu aplikacja ma być w stanie na bieżąco aktualizować lokalizację użytkownika, aby w efekcie udostępniać ją pozostałym rozmówcom w czasie rzeczywistym.

Przy okazji tej nowości, w wersji testowej WhatsAppa odkryto również możliwość odpowiadania na statusy użytkowników, a także mniejsze zmiany związane z funkcjonalnością interfejsu. Nowością jest na przykład zmodyfikowane wyświetlanie większej liczby wizytówek oraz opcja przekazywania ich dalej bezpośrednio w rozmowach.

Na Twitterze WaBetaInfo nowe wiadomości publikowane są z bardzo dużą częstotliwością. Gdy tylko odkryte zostaną nowe elementy wskazujące na nadchodzące funkcje w komunikatorze, w serwisie pojawia się o tym wpis. Być może nadchodzące, stabilne wydania WhatsAppa przyniosą jeszcze więcej zmian, które dotychczas nie zostały zauważone?

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSnap ma się coraz gorzej. A jego twórca jest najlepiej opłacanym na świecie prezesem