r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wheelie RR

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wheelie RR to remake popularnej swego czasu gry "Wheelie" dedykowanej dla platformy ZX Spectrum:) Tematyka jak widać okazała się ponadczasowa i gra pomimo sporego upływu czasu nadal znajduje swoich zwolenników.

Klawiszologia okazuje się banalna, gdyż do prowadzenia pojazdu wystarczy umiejętne posługiwanie się lewym i prawym kursorem oraz klawiszem spacji w celu zmiany toru jazdy. Motocykl efektownie przyspiesza, gdy tylko dłużej przytrzymamy odpowiedni klawisz kursora. Nie musimy obawiać się wywrotki do tyłu, jednakże szczególną ostrożność zaleca się przy wykonywaniu manewru hamowania:)

Celem gracza jest dotarcie do specjalnie wyznaczonych miejsc, które są czymś w rodzaju mety i zezwalają na zakończenie układu. W trakcie jazdy łatwo natknąć się na różnego rodzaju "niespodzianki", które bynajmniej nie pomagają w dotarciu do celu.

Oprawa graficzna oraz dźwiękowa są na w miarę przyzwoitym poziomie. Jedynie dźwięk "palonych gum" może okazać się nieco irytujący, ale to nie powinno popsuć nikomu dobrej zabawy:)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #5 30.12.2014 22:01

Niestety po raz kolejny bazowanie na starych sprawdzonych tytułach nie daje w rezultacie nic dobrego.

  #4 17.10.2009 15:14

w takie gry to można pograć w necie ,a nie mieć na pulpicie
nie lubię takich gier

  #3 22.06.2007 15:31

toz to elma w wersju samochodowej

  #2 13.05.2007 17:19

Całkiem niezła gierka na chwile

  #1 18.12.2006 17:19

całkiem całkiem da się wyżyć na kierowcy fajna zabawa polecam.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.