When Pigs Fly 0.3.1

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

When Pigs Fly to bardzo interesująca bezpłatna propozycja dla wielbicieli symulatorów, ale takich z dużym przymrużeniem oka. Jak sama nazwa wskazuje, trzeba tu umożliwić sympatycznemu prosiakowi wzbicie się w powietrze. Tylko od gracza zależy czy i czym mu się taka sztuka uda. Poszczególne konstrukcje przygotowuje się samodzielnie z zestawu wielu dostępnych części, mając nadzieję, że da się na tym po prostu latać...

Program podzielono na dwa główne okna. Podstawowe to dosyć rozbudowany edytor pojazdu. Przydatnych elementów mamy bez liku, od fragmentów kadłuba, przez koła i skrzydła, po najróżniejszej maści napędy, duże oraz małe. Usprawniająca pracę opcją jest niewątpliwie odzwierciedlanie elementu, czyli nakładanie go w parach w takich samych odległościach i ułożeniu po obu stronach. Części rzecz jasna można obracać.

Potem przychodzi czas na testy terenowe. Tutaj już bawimy się w lotnika, starając nie tylko wznieść, ale też nie zahaczyć o fragmenty rolniczej scenografii. Do wyboru jest kilka miejsc startowych, włącznie z ruszaniem z tafli jeziora, co wymaga odpowiednio skonstruowanej maszyny. Co dobre, edytor oferuje kilka wcześniej przygotowanych przez twórcę gry maszyn, które można wykorzystać jako projekt bazowy dla własnej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!