Where Is My Hammer: Destroy Everything!

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny projekt Where Is My Hammer: Destroy Everything! to czysta gra akcji, stworzona na potrzeby szybkiego odstresowania się przed komputerem. Cała zabawa opiera się na realistycznym niszczeniu otoczenia przy użyciu wielkiego młotka. Z uwagi na to, że demolowanie bardzo szczegółowo zrobionej mapy wymagałoby potężnego PC, twórca dzieła poszedł w nieco oszczędniejszą oprawę. Za to wszystko wali się pięknie.

Poruszamy się w standardowy dla produkcji FPP sposób, czyli operując klawiaturą oraz myszką. Ta druga odpowiada w całości za wymachy. Przytrzymanie prawego klawisza ładuje siłę uderzenia, lewy odpowiada za cios. Kierunek ataku dobieramy wciskając kółko gryzonia. Trzeba pamiętać, by zachować odpowiednią odległość przed obiektem czy ścianą, które chcemy zrujnować. Trzon młota ma także w końcu swoją długość.

Do zniszczenia dostaliśmy samochody oraz kilkupiętrowy dom, do którego oczywiście nie mamy klucza. W środku znajdziemy wazony, malowidła, łóżka oraz między innymi rzeźby w szklanych witrynach. Gdyby ktoś chciał rozwalać podłogę, nie ma problemu. Po wpadnięciu w nicość lądujemy po prostu na dachu posesji. Nie można tu zginąć. Zamachy faktycznie powodują pęknięcia tam, gdzie uderzyliśmy, co jest efektowne.

Uwaga!

Plik uruchamiający grę znajduje się w katalogu WhereIsMyHammer\Binaries\Win32.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!