r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Where's My Cat? 2.1.11

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane

Where's My Cat? to gra łącząca elementy zabawy logicznej i przygodowej. Zadaniem gracza jest znaleźć koty ukrywające się na planszach.

Galeria programu

Do dyspozycji użytkowników w grze Where's My Cat jest ponad 100 poziomów. Na każdej z nich trzeba wykonać zadanie: odnaleźć kota. Do tego celu użyjemy sprytu (np. strącając rybę położoną na latarni, w ten sposób wabiąc zwierzaka) i logicznego myślenia. Każdą czynność wykonujemy za pomocą dotknięcia ekranu, z czym wiąże się trudność: gracz ma określoną liczbę "tapnięć" do dyspozycji, aby odnaleźć zaginionego zwierzaka.

Dużym atutem gry jest jej szata graficzna oraz muzyczna. Sceneria i postacie przypominają te wykonane odręczną kreską, a towarzysząca zabawie muzyka jest skoczna, wpadająca w ucho i wprawia w pozytywny nastrój. To wszystko sprawia, że gra Where's My Cat jest ciekawą propozycją dla miłośników mobilnej rozrywki.

Gra jest dostępna za darmo, ale znajdziemy w niej mnóstwo reklam. Są one dość irytujące, bo pojawiają się przy każdej możliwej okazji. Można je wyłączyć, płacąc ok. 3 zł za pomocą modułu mikropłatności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.