Whispered Legends Whispered Legends 1.0.2

Strona główna Android Gry Przygodowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Whispered Legends to gra na urządzenia z Androidem, która powinna się spodobać zwłaszcza pasjonatom zagadek i historii kryminalnych.

W grze przenosimy się do miasteczka Middleport, w którym w niewyjaśnionych okolicznościach giną kolejne osoby. Naszym zadaniem, jako początkującego oficera śledczego policji, jest wyjaśnić tę mroczną zagadkę. Na naszej drodze natkniemy się na sporo przedmiotów, pozornie ze sobą niezwiązanych, gdy nagle się okaże, że tworzą większą całość. Będziemy musieli łączyć rozmaite tropy, układać przedmioty i rozwiązywać wiele innych łamigłówek, a to pozwoli nam stawiać kolejne kroki w śledztwie. To wszystko osadzono w bardzo przyjemnej dla oka grafice, która powinna zadowolić nawet tych bardziej wymagających miłośników mobilnego grania. Whispered Legends klimatem i pomysłem na grę przypomina nieco inną produkcję na Androida, The Room 3.

Bezpłatna wersja Whispered Legends zawiera tylko próbkę demo całej rozgrywki. Aby uzyskać dostęp do wersji pełnej, należy zapłacić ok. 9 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!