Whispers of the Goddess 1.0

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Whispers of the Goddess to ciekawa bezpłatna gra logiczna, w której kierujemy poczynaniami Florany, służki pięknej Bogini zagubionej w tajemniczych otchłaniach ciemności. Głównym zadaniem bohaterki jest odnalezienie swojej pani i uratowanie jej przed utratą wszystkich mocy. W tym celu Florana będzie musiała przebyć wiele trudnych etapów.

Generalnie zabawa sprowadza się do dotarcia do wyjścia z danego poziomu. Po drodze zbieramy światełka porzucone prze Boginię, które gromadzone systematycznie rzucają z czasem nieco więcej światła na dosyć tajemniczą fabułę.

Florana jest stworzeniem kwiatopodobnym, które w zetknięciu ze specjalnymi bloczkami zapuszcza w nich korzenie, dzięki czemu może je dowolnie przesuwać po wyznaczonych torach. Bloczkami można również dowolnie obracać w lewo lub prawo oraz przemieszczać się na nich dążąc do opuszczenia konkretnego układu.

Wraz z postępem gry rośnie oczywiście poziom trudności. Pojawia się szereg dodatkowych elementów takich jak chociażby zdalne przełączniki czy różnokolorowe przyciski, które trzeba odpowiednio ustawić i skonfigurować względem siebie, by móc kontynuować przygodę. Po zaliczeniu głównego trybu obfitującego w różnego rodzaju zagadki oraz łamigłówki, otrzymujemy dostęp do specjalnie spreparowanych etapów, gdzie jeszcze bardziej będziemy mogli przetestować zmysł logicznego myślenia.

Tytuł będzie wymagał od gracza otwartego umysłu, rozumowego podejścia do konkretnych sytuacji i momentami sporej koncentracji. Ponadto Whispers of the Goddess charakteryzuje się ładną dla oka oprawą graficzną oraz muzyką, która w miły sposób przynosi wspomnienia hitów z ery 8-bitów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!