White Trip na weekend dla tych, którzy tęsknią za zimą

Strona główna Aktualności
image

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy White Trip, przeznaczoną na Androida grę zręcznościową o przyjemnej dla oka i ucha oprawie. W grze wcielamy się w postać świetlistego ptaka, który unikając przeszkód musi przelatywać przez kolejne poziomy.

Po uruchomieniu gry, możemy wybrać, czy sterować będziemy za pomocą gestów czy też poruszając smartfonem, dzięki żyroskopowi. Pierwsze rozwiązanie jest z pewnością łatwiejsze, ale to właśnie żyroskop dostarcza najwięcej frajdy – w przeciwieństwie do np. gier wyścigowych, w White Trip manewrować trzeba w trzech kierunkach.

Nie poznajemy powodu ani celu podróży świetlistego ptaka, który z uporem płynie nad zaśnieżonym miasteczkiem. Wiemy jedynie, że żeby przetrwać, musi on celować w inne jasne ptaki, które lecą w przeciwnym kierunku, oraz unikać czarnych.

Na szczególną pochwałę zasługuje minimalistyczna, ale nastrojowa oprawa graficzna oraz świetnie dopasowana do tajemniczego nastroju muzyka. Gra jest darmowa, pomiędzy kolejnymi poziomami obejrzymy reklamy. White Trip znaleźć możecie w naszej bazie oprogramowania.

© dobreprogramy