Who Is On My Wifi Who Is On My Wifi 4.0.5

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Who Is On My Wifi to niewielki i poręczny skaner sieciowy, za pomocą którego sprawdzimy kto jest aktualnie podłączony do naszej bezprzewodowej sieci lokalnej. Aplikacja jest dostępna za darmo i cechuje się dużą prostotą użycia.

Program tuż po uruchomieniu proponuje skorzystanie z kreatora, który przeprowadzi nas przez wszystkie kroki celem uzyskania odpowiedzi na pytanie: jakie urządzenia uzyskały dostęp do sieci WiFi. Dzięki temu bardzo szybko jesteśmy w stanie ustalić ilość podłączonych komputerów i nie tylko, a przez to wykryć ewentualnych intruzów. Po wstępnym skanowaniu program samodzielnie będzie przeprowadzał kolejne skany i będzie powiadamiał o każdy wykrytym, nieznanym urządzeniu w sieci.

Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu, a jej główne części interfejsu to okienko z wynikami skanowania zawierające najważniejsze informacje, takie jak ręcznie wpisana nazwa urządzenia lub komputera, nazwa dystrybuowana przez sieć, adresy kart sieciowych oraz adresy IP. Wszystko uzupełnia oczywiście dobrze widoczny przycisk Scan Now pozwalający na ręczne i natychmiastowe wywołanie nowego procesu skanowania. Who Is On My Wifi można dodatkowo skonfigurować, aby sprawdzał tylko konkretny zasięg adresów IP oraz automatycznie uruchamiał skanowanie co określony czas.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!