r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Who Is On My Wifi 4.0.2

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Who Is On My Wifi to niewielki i poręczny skaner sieciowy, za pomocą którego sprawdzimy kto jest aktualnie podłączony do naszej bezprzewodowej sieci lokalnej. Aplikacja jest dostępna za darmo i cechuje się dużą prostotą użycia.

Galeria programu

Program tuż po uruchomieniu proponuje skorzystanie z kreatora, który przeprowadzi nas przez wszystkie kroki celem uzyskania odpowiedzi na pytanie: jakie urządzenia uzyskały dostęp do sieci WiFi. Dzięki temu bardzo szybko jesteśmy w stanie ustalić ilość podłączonych komputerów i nie tylko, a przez to wykryć ewentualnych intruzów. Po wstępnym skanowaniu program samodzielnie będzie przeprowadzał kolejne skany i będzie powiadamiał o każdy wykrytym, nieznanym urządzeniu w sieci.

Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu, a jej główne części interfejsu to okienko z wynikami skanowania zawierające najważniejsze informacje, takie jak ręcznie wpisana nazwa urządzenia lub komputera, nazwa dystrybuowana przez sieć, adresy kart sieciowych oraz adresy IP. Wszystko uzupełnia oczywiście dobrze widoczny przycisk Scan Now pozwalający na ręczne i natychmiastowe wywołanie nowego procesu skanowania. Who Is On My Wifi można dodatkowo skonfigurować, aby sprawdzał tylko konkretny zasięg adresów IP oraz automatycznie uruchamiał skanowanie co określony czas.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.