WhoSampled WhoSampled 20.07.27.119

Strona główna Android Rozrywka i hobby Aplikacje dla muzyków
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja WhoSampled pozwala odkrywać muzykę w nowy sposób – pokazuje kto i w jakim utworze wykorzystał fragmenty wyszukanej piosenki oraz kto z kim współpracował i kto czyje utwory samplował. Wystarczy wyszukać ulubioną piosenkę lub artystę, by odkryć znane nuty w innych utworach lub dowiedzieć się, jakie sample zostały w niej wykorzystane.

Po wyszukaniu piosenki lub artysty można przejść do widoku sampli wykorzystanych w niej lub listy utworów, w której była użyta, a także coverów i remiksów. Wiele utworów można od razu przesłuchać, by porównać ze znanym oryginałem. Zazwyczaj znajdziemy tu klipy z YouTube'a.

Ponadto aplikacja pozwala zbierać ulubione covery i remiksy i przeglądać listę najpopularniejszych i najczęściej poszukiwanych piosenek. Po zalogowaniu można zbudować własną bibliotekę. Aplikacja może też przeszukać pamięć telefonu i odnaleźć covery zapisanych utworów.

WhoSampled to największa baza utworów z relacjami tego typu. Znajduje się tu 360 tysięcy utworów wykonywanych przez 125 tysięcy artystów i każdego dnia pojawiają się nowi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!