WhoSampled WhoSampled

Strona główna iOS Rozrywka i hobby Aplikacje dla muzyków
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja WhoSampled pokazuje kto i w jakim utworze wykorzystał fragmenty wyszukanej piosenki, kto z kim współpracował i kto czyje utwory samplował i miksował. Wystarczy wyszukać ulubioną piosenkę lub artystę, by odkryć znaną melodię w innych utworach lub dowiedzieć się, jakie sample zostały w niej wykorzystane.

WhoSampled to największa baza utworów z relacjami tego typu. Znajduje się tu 360 tysięcy utworów wykonywanych przez 125 tysięcy artystów i każdego dnia pojawiają się nowi.

Po wyszukaniu piosenki lub artysty można przejść do widoku powiązanych z nią utworów, a więc sampli wykorzystanych w niej lub listy utworów, w której była użyta, wydanych coverów i remiksów. Wiele utworów można od razu przesłuchać i porównać z oryginałem, znajdują się tu też szczegółowe informacje, w którym momencie został umieszczony sampel. Zazwyczaj znajdziemy tu klipy z YouTube'a.

Ponadto aplikacja pozwala zbierać ulubione covery i remiksy i przeglądać listę najpopularniejszych i najczęściej poszukiwanych piosenek. Po zalogowaniu można zbudować własną bibliotekę. Aplikacja może też przeszukać pamięć telefonu i odnaleźć covery zapisanych utworów, a także integruje się ze Spotify.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!