r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Who’s Down: Google chce usprawnić organizowanie czasu ze znajomymi

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Who’s Down - Fall 2015 to nowa aplikacja i zarazem usługa od Google’a. Ma nam pomóc w organizowaniu spotkań ze znajomymi. Choć możemy ją znaleźć w sklepach z programami dla iOS i Androida to o jej dokładnym działaniu przeznaczeniu, integracji z pozostałymi usługami oraz oficjalnej premierze wiadomo niewiele.

Who’s Down wciąż pozostaje w fazie testów. Aplikacja nie tylko nie jest dostępna w rodzimym Google Play oraz App Storze, ale również wymaga zaproszenia aby móc założyć konto. Co ciekawe opis programu wskazuje na obecność polskiej wersji językowej.

Aplikacja pozwala poinformować znajomych o tym, że jesteśmy dostępni, na co mamy dziś ochotę, a także zaprosić ich na różne wydarzenia. Dodatkowo z jej poziomu mamy dostępu do prostego komunikatora. Poza informowaniem o naszym stanie, Who’s Down pozwala sprawdzić także status znajomych. Idea aplikacji wydaje się prosta, pytanie czy zdoła się przebić na rynku i wyjść poza fazę testów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.