r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WiFi Map — Passwords 4.0.11

Strona główna iOS Podróże i transport Inne programy do podróżowania

WiFi Map Pro — Passwords to międzynarodowa usługa zbierająca informacje o darmowych punktach Wi-Fi. Dzięki sporej i prężnej społeczności baza danych jest ciągle aktualizowana, dotyczy to także naszego kraju.

Galeria programu

Choć WiFi Map Pro — Passwords oferuje dodatkowe opcje dla osób, które założą w serwisie konto (jest możliwość logowania za pomocą Google + i Facebooka) to najważniejsze funkcje są dostępne bez logowania. Główną z nich jest podgląd mapy z darmowymi punktami Wi-Fi . Możemy sprawdzić ich rozmieszczenie, odległość od naszego położenia, a także zapoznać się z komentarzami.

Po zalogowaniu nie tylko otrzymamy możliwość dodawania własnych punktów, ale także komentowania i oceniania pozostałych. Program pozwala ustawić powiadomienia gdy zbliżymy się do któregoś z wybranych hotspotów. Dostępna jest też płatna wersja PRO, która oferuje między innymi pracę w trybie Offline. WiFi Map — Passwords bardzo dobrze wpisuje się w nowy, płaski interfejs iOS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.