WiFi Password Decryptor WiFi Password Decryptor 13.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

WiFi Password Decryptor to niewielkie i darmowe narzędzie do odzyskiwania wszystkich haseł do sieci bezprzewodowych, z którymi wcześniej nawiązaliśmy połączenie.

Program pozwala na odzyskanie kluczy sieci bezprzewodowych, które zapisane są w systemowym menedżerze do obsługi połączeń WiFi. Obsługuje on zabezpieczenia sieci WEP/WPA/WPA2 itp., dostarczając użytkownikowi takich informacji o każdym z punktów dostępowych jak jego nazwa (SSID), rodzaj zabezpieczeń, typ hasła i samo hasło. WiFi Password Decryptor do deszyfrowania zapisanych w systemie kluczy wykorzystuje specjalną usługę wbudowaną w Windowsie - co sprawia, że jego działanie jest skuteczne i w pełni bezpieczne.

Odzyskane informacje zapisane mogą zostać na dysku w postaci pliku tekstowego, HTML lub XML. WiFi Password Decryptor opcjonalnie obsługiwany może być również z poziomu wiersza poleceń.

Uwaga!

  • Z racji oferowanej przez narzędzie funkcji może ono być wykrywane przez oprogramowanie antywirusowe jako potencjalnie szkodliwe i zagrażające naszemu bezpieczeństwu, jednak jest ono w rzeczywistości w pełni bezpieczne.
  • Kreator instalacji programu proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników, jednak operację te można pominąć klikając opcję Decline.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!