WiNToBootic WiNToBootic 2.2.1

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WiNToBootic to niewielkie, niewymagające instalacji i w pełni darmowe narzędzie służące do tworzenia bootowalnych nośników instalacyjnych systemu Windows na dowolnym pendrivie lub zewnętrznym dysku twardym.

Program pozwala na stworzenie alternatywnego źródła instalacji systemu Windows i w odróżnieniu od nośników instalacyjnych CD/DVD proces instalacji środowiska operacyjnego z wspomnianych magazynów danych przebiega znacznie szybciej. Dodatkowo taki nośnik posłużyć może do instalacji Windowsa na komputerach przenośnych, które nie posiadają napędu optycznego.

WiNToBootic obsługuje wszelakiego rodzaju nośniki danych typu pendrive lub zewnętrzny dysk twardy z systemem plików NTFS. Jako źródło do utworzenia samostartującego magazynu danych z instalatorem Windowsa posłużyć może plik ISO z obrazem systemu (obsługiwane typy ISO: 9660 Joliet, 13346 UDF), płyta instalacyjna CD/DVD lub dowolny folder zawierający instalator.

Narzędzie WiNToBootic jest bardzo prosty w obsłudze, a sam proces tworzenia opisywanego nośnika ogranicza się do wykonania kilku banalnych kroków. Z jego pomocą przygotujemy nośniki instalacyjnego systemów Windows Vista i nowszych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!