Wideo na żądanie w TP S.A.

Strona główna Aktualności

O autorze

Można już zamawiać nową multimedialną usługę multipakiet tp, łączącą telewizję, Internet i usługi telefoniczne. Elementem multipakietu tp będzie także usługa wideo na życzenie. Z multipakietu będą mogli od 16 października 2006 korzystać klienci z Warszawy, Poznania, Krakowa, Gdańska, Wrocławia i Katowic.

Multipakiet tp to połączenie trzech usług działających w oparciu o livebox tp. Pierwsza to telewizja z obecnie 20 kanałami w ofercie podstawowej (z końcem roku ma być dostępne ponad 30 kanałów) i możliwością dokupienia pakietu CYFRY+; usługa jest oferowana wraz z opcją wideo na życzenie - wirtualną wypożyczalnią filmów i programów telewizyjnych. Kolejną usługą jest bezprzewodowy dostęp do Internetu ADSL o prędkości 512 kb/s lub 1024 kb/s, z którego można korzystać jednocześnie na kilku komputerach. Trzecią usługą jest telefonia internetowa w technologii VoIP,

Multipakiet tp jest dostępny w kilku wariantach. Przykładowo, przy 24-miesięcznej umowie na multipakiet tp 512, abonament przez 6 miesięcy wyniesie 29 zł z VAT, a następnie 62,33 zł z VAT miesięcznie. Łącząc tę ofertę z planem telefonicznym 60 minut za darmo (abonament 50 zł z VAT) za kompleksową ofertę klienci zapłacą 79 zł z VAT, przez pierwsze 6 miesięcy, a następnie 112, 33 z VAT. Koszt multipakietu tp, w zależności od opcji.

23 września operator wprowadza usługę wideo na życzenie. Będzie ona integralną częścią videostrady tp oraz multipakietu tp. Za korzystanie z usługi nie będzie pobierany dodatkowy abonament. Opłata za obejrzenie wybranego programu będzie ściągana ze specjalnego konta, które będzie można doładować za pomocą karty - zdrapki, lub dzwoniąc na numer 0 300 900 100. W ofercie wirtualnej wypożyczalni oprócz filmów (w cenach od 1 PLN do 12 PLN) znajdą się także programy sportowe, muzyczne i programy dla dzieci. Wybrany przez klienta program będzie dostępny przez 24 godziny.

© dobreprogramy
s