Więcej programów Symantec\'a po polsku!

Strona główna Aktualności

O autorze

Efekty polskiego zespołu lokalizującego firmy Symantec już widać! W ubiegłym roku, jedynie najpopularniejszy Norton AntiVirus 2002 PL, posiadał przetłumaczony, polskojęzyczny interfejs. I choć obsługa innych podstawowych programów Symantec\'a nie należała do bardzo skomplikowanych to chyba odstraszała mniej wprawionych w anglojęzycznych terminach technicznych, nabywców. Teraz całkowicie zlokalizowane są trzy podstawowe produkty w najnowszych wersjach 2003:

Norton AntiVirus 2003 PL, bardzo popularny na świecie program antywirusowy. W najnowszej wersji posiada m.in. opcję wykrywania wirusów w załącznikach do wiadomości przesyłanych prze komunikatory internetowe oraz usuwania koni trojańskich i robaków internetowych bez zakłócania pracy.

Norton Personall Firewall 2003 PL, tzw. \"ściana ogniowa\" - program do kontroli informacji przesyłanych pomiędzy komputerem a Internetem. W najnowszej wersji wykrywa i automatycznie blokuje próby włamań oraz zapobiega przed łączeniem się z Internetem przypadkowych aplikacji.

Norton Internet Security 2003 PL, pakiet zawierający dwa powyższe programy oraz narzędzia do ochrony przed spamem, ochrony prywatności i blokowania dzieciom dostępu do \"nieodpowiednich\" ;-)witryn i grup dyskusyjnych.

Wszystkie trzy programy są już opisane w naszym vortalu w dziale PROGRAMY -> Narzędzia. Norton AntyVirus 2003 PL oraz Personall Firewall 2003 PL można także pobrać w 15-dniowej wersji testowej.

© dobreprogramy
s